+48 609 083 200 biuro@porarelaksu.pl

Aktywny wypoczynek

Przygoda wśród zieleni, ekscytujące wędrówki szlakami przyrody

Ośrodek Wypoczynkowy „Pora Relaksu” to prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz spędzania czasu na łonie natury. Oferuje nie tylko komfortowe warunki pobytu, ale również dostęp do wielu atrakcji turystycznych.

Liczne szlaki rowerowe

Aktywny wypoczynek w Ośrodku „Pora Relaksu” to również szereg możliwości dla fanów rowerowych wycieczek. Dostępne są liczne szlaki rowerowe o różnym stopniu trudności, dzięki którym można odkrywać urokliwe zakątki okolicy. Szczegółowy opis tras oraz mapy można znaleźć na stronie gostynin.pl.

Trasy turystyki pieszej

Dla miłośników pieszych wędrówek przygotowano bogatą ofertę tras turystyki pieszej. Różnorodne ścieżki prowadzą przez najbardziej malownicze miejsca w okolicy, umożliwiając pełne zanurzenie w otaczającą przyrodę. Więcej informacji na ten temat dostępne jest na stronie gostynin.pl.

Zabytki

Miłośnicy historii z pewnością docenią bliskość licznych zabytków, które można odwiedzić podczas pobytu w ośrodku. Wśród nich są m.in. zamki, kościoły i wiele innych, których opisy i zdjęcia można znaleźć na stronach: gminagostynin, polskaniezwykla oraz zamek-gostynin.

Jeziora

Również wodne atrakcje nie są tu rzadkością. Ośrodek „Pora Relaksu” położony jest w otoczeniu pięknych i czystych jezior rynnowych. Są one doskonałym miejscem do relaksu, pływania, a nawet uprawiania sportów wodnych. Wiele informacji na temat jezior można znaleźć na stronie gostynin.pl.

Spływ kajakowy

Dla tych, którzy pragną doświadczyć prawdziwej przygody, polecamy spływ kajakowy na trasie SKRWA LEWA KLUSEK – SOCZEWKA. To emocjonujące doświadczenie, które umożliwia zetknięcie się z naturą w jej najbardziej dzikiej formie. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie traseo.pl.

Sobotnie koncerty

Jedynie 400 metrów od naszego ośrodka znajduje się malownicza plaża z możliwością wypożyczenia sprzętu. To spokojna enklawa, gdzie atrakcje związane z plażą i jeziorem są na wyciągnięcie ręki. Obszerna plaża, wyposażona w komfortowe leżaki i parasole, stwarza idealne warunki do leniwej relaksacji pod słońcem. Wszyscy zapaleni miłośnicy sportów wodnych z pewnością będą zadowoleni z dostępnej tu wypożyczalni sprzętu wodnego, w ofercie której znajdują się między innymi rowery wodne i kajaki. Tuż obok plaży mieści się bar na plaży, w którym można odpocząć, popijając chłodny napój lub delektując się lekkim posiłkiem.

Również wieczorami atrakcji jest sporo. Na miejscu znajduje się plenerowy amfiteatr, który w sezonie letnim tętni życiem. Co sobotę organizowane są koncerty różnych artystów, które przyciągają rzesze fanów dobrej muzyki. Po koncertach gości oczekują dyskoteki, które są doskonałą okazją do tańca i zabawy do białego rana.

Podsumowując, Ośrodek Wypoczynkowy „Pora Relaksu” to miejsce, które oferuje swoim gościom szeroki wachlarz atrakcji, dostosowanych do różnych upodobań i zainteresowań. Od aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, przez rozmaite propozycje dla miłośników historii i kultury, aż po wieczorne rozrywki i imprezy – wszystko to znajduje się w zasięgu ręki. Zaplanuj swoją wymarzoną wakację już dziś i zacznij odkrywać uroki ośrodka „Pora Relaksu”.

Chcesz o coś zapytać ? Napisz do nas !

Zachęcamy Cię do skorzystania z naszego formularza kontaktowego! Wypełnienie go jest proste i szybkie, a my gwarantujemy odpowiedź w jak najkrótszym czasie.